Zasady prowadzenia eksperymentów projektowych – Marek Bugiel

Jak prowadzić eksperymenty, żeby potem łatwiej było podejmować trudne decyzje.

Czyli kilka wskazówek do praktyka na temat testowania rozwiązań i analizowania osiąganych wyników. Żeby oddzielić fakty od opinii.

Marek Bugiel

Co musisz przemyśleć, żeby eksperyment miał sens?

Jak wygląda początkowy zakres działań za kulisami? Jakie warto mieć przygotowane narzędzia?

Dlaczego kluczem jest sukcesu jest komunikacja współpraca?

Jak zaangażować innych do współpracy nad eksperymentem a potem nad wdrożeniem zmiany?

W czym pomoże Ci narzędzie Celebration Grid?

W jaki sposób wizualizować ilość eksperymentów oraz sposobu podejmowania decyzji?

Pamiętaj chemiku młody…

zawsze podczas eksperymentów wlewaj kwas do wody.

Również w środowisku biznesowym istnieje kilka zasad, które przydadzą się podczas planowania i przeprowadzania eksperymentów.

Pracując w tak szybko zmieniającym się i złożonym otoczeniu, testowanie i ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań wydaje się jedynym słusznym wyjściem.

Realizowane projekty i produkty są poddawane ciągłej zmianie.

Dlatego lepiej, po pierwsze, oswoić się z tą sytuacją. Po drugie doszlifować kompetencje i poznać narzędzia, które ułatwią działanie w trybie „ciągłej zmiany”.

Narzędzia, wskazówki, anegdoty i praca na konkretnym przykładzie – to wszystko podczas fedrowania pod skrzydłami Marka Bugiela.

Jak będzie wyglądać warsztat?

• Wprowadzenie w temat przez prowadzącego (15 min.)
  • Warsztat online w 3-5 osobowych grupach na konkretnym case study. Wspólne poszukiwanie najlepszego rozwiązania. (45 min)

GOŚĆ KOPALNI

Ekspert Indeed

Manager posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach, obecnie zarządzający technologicznym software house.

Praktyk w dziedzinie zarządzania organizacją oraz budowania zespołów, w tematach zwinnych projektów i przywództwa wychodzący poza obszar IT. Mentor managerów na różnym etapie kariery,

Marek przeszedł bardzo ciekawą drogę od programisty, Scrum Mastera, poprzez project managera, managera liniowego, awansując również na delivery managera odpowiedzialnego za pracę wielu zespołów projektowych.

Tak szerokie doświadczenie pomaga mu lepiej doradzać osobom na różnych stanowiskach w hierarchii oraz dokładniej tłumaczyć zagadnienia związane z zarządzaniem. Prowadzi szkolenia i doradza w zakresie zarządzania w tym również zarządzania projektami oraz wdrażania zwinnego podejścia i zarządzania zmianą.

Jeden z pierwszych licencjonowanych trenerów Management 3.0 w Polsce. Pokazuje jak można łączyć proste narzędzia i siłę współpracy zespołowej w realizacji celów biznesowych.

12 maili w roku

Newsletter – Kopalni Biznesu

• Zaproszenie na spotkania online z praktykami w formie wywiadów, webinarów i warsztatów
    • Sprawdzone narzędzia gotowe do wykorzystania w pracy
    • Wartościowe wydarzenia i event
    • Oferty pracy ciekawych pracodawców

Dołącz do społeczności praktyków

Masz pytania?

Dołącz do grupy i zobacz jak to wygląda lub zapytaj nas przez czat FB.