Negocjacje w biznesie; warsztat z Emilią Sędziak

Wywieranie wpływu w rozmowach.
Czyli jak prowadzić dyskusje, by realizować cele projektowe.

Bo czasami wszystko może zależeć od jednej rozmowy. Warto być do niej przygotowanym.

Bez względu czy jest to rozmowa z klientem, szefem, czy członkiem zespołu. Zasady są te same.

Emilia Sędziak

Czy Twój styl komunikacji jest wspierający dla odbiorcy?

Bo to jak się komunikujesz zależy do tego czy osiągasz porozumienie w zespole czy pracy z klientem.

Jak rozpoznać manipulację i jak reagować?

Podczas wielu spotkań biznesowych, ale też prywatnych, możesz paść ofiarą manipulacji i nawet nie zdawać sobie z tego sprawy.

Dlaczego niektóre osoby potrafią zjednać sobie ludzi?

Pomimo braku dużego doświadczenia w branży lub kwalifikacji mają niepisany autorytet i ludzie po prostu lubią ich słuchać.

Czy to prawda, że wszystko opiera się o komunikację?

Bo przecież rozmawiamy w domu, w pracy, podczas aktywności w wolnym czasie.
Każdy rozmawia, wręcz niektórzy posiadający wysokie kompetencje „swoją gadką” już nie jedno wygrali.

Czy każdy może być wirtuozem słowa?

Czy w ogóle o to chodzi, a może o bycie skutecznym za pomocą świadomej komunikacji?

Jedno jest pewne. Podszkolenie umiejętności w tym zakresie i poznanie kilku technik może nam ułatwić wiele zadań. Nie tylko w pracy.

W jaki sposób to osiągnąć? jednym z kroków może być dołączenie na warsztat pod przewodnictwem Emilii Sędziak i wymiana doświadczeń z innymi praktykami. Będzie wiele przykładów, a przecież o to chodzi.

Jak będzie wyglądać warsztat

• Wprowadzenie w temat przez prowadzącą (15 min.)
  • Warsztat w 3-5 osobowych grupach na konkretnym case study przygotowanym przez prowadzącą (45 min)

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

GOŚĆ KOPALNII

Emilia Sędziak

Nazywam się Emilia Sędziak i jestem negocjatorem oraz konsultantem biznesowym.

Uwielbiam działać na rynku międzynarodowym – porównywać, sprawdzać i uczyć się od firm z innych krajów. Marzę, aby polskie firmy były konkurencyjne w 100%. Wiem, że naszą pracowitością i jakością możemy wiele zdziałać, tylko czasami brakuje nam umiejętności negocjacyjnych, biznesowych i językowych. Moją misją jest towarzyszyć w tej drodze i wspierać rozwój polskich biznesów. Nie ma większego sukcesu, niż podpisane kontrakty na miliony euro i zadowoleni klienci.

Od zawsze byłam pewną siebie osobą i stawiająca na działania. Zarządzałam zespołem w międzynarodowej firmie, negocjowałam współprace z partnerami z całego świata oraz nadzorowałam całe projekty. Jak się okazało, to wrodzone predyspozycje wspierają moje działania, bo jestem Deal Makerem, czyli według Talent Dynamics, urodzonym negocjatorem. Natomiast z testów Gallupadwa pierwsze talenty to: Osiąganie Ukierunkowanie, które pozwalają mi się skupić się w pełni na każdym zadaniu, tak aby odnieść sukces.

12 maili w roku

Newsletter – Kopalni Biznesu

• Zaproszenie na spotkania online z praktykami w formie wywiadów, webinarów i warsztatów
  • Sprawdzone narzędzia gotowe do wykorzystania w pracy
  • Wartościowe wydarzenia i event
  • Oferty pracy ciekawych pracodawców

Dołącz do społeczności praktyków

Masz pytania?

Dołącz do grupy i zobacz jak to wygląda lub zapytaj nas przez czat.